• Lego Slide 1
  TAKIM KOÇLUĞU - WRO (DÜNYA ROBOT OLİMPİYATI)
  Futbol Kategorisi
  Türkiye Birincisi
  Algoritma Tabanlı, Eğlenceli, Profesyonel Eğitim!
  DEVAMI
 • Lego Slide 2
  ÖĞRETMEN / ÖĞRENCİ EĞİTMENİ
  EV3 Eğitimi / WeDo Eğitimi
  Algoritma Tabanlı, Yazılım Ağırlıklı Eğitim
  DEVAMI
lego kafa

Okul Öncesi

Öğrenmeyi öğrenmek erken çocukluk döneminde başlar. Çocukların bütünsel gelişim süreçlerini destekleyen bu çözümlerle öğrenme ortamlarınızda fark yaratın.

Devamı +
lego kafa

İlkokul

LEGO tuğlaların oyuncaktan daha fazlası olduğunu biliyor musunuz? Fen Bilgisi, Teknoloji, Matematik kavramlarının öğrenimini ve Robotik projelerde kullanımını destekleyen ürünler ile çocuklara öğrenmeyi sevdirin.

Devamı +
lego kafa

Ortaokul

Yaparak öğrenme sayesinde çocuklar; Fen Bilgisi, Teknoloji ve Mühendislik kavramlarını kalıcı olarak öğreniyor, yaptıkları Robotik çalışmalarla hem tasarım sürecini yaşıyor hem de tasarladıkları robotları programlıyorlar.

Devamı +

TAKIM KOÇLUĞU

Yarışma Deneyimi

- Bu yarışma kazanmak ya da kaybetmekle ilgili değildir. Yeni beceriler öğrenmek ve takım arkadaşları arasında güven oluşturmakla ilgilidir.
- Çocuklara her şeyi nasıl yapacağını bilmemenin bir sakıncası olmadığını gösterir, bu bir öğrenme sürecidir. Neyin işe yaramadığını bulmak için, işe yaramayanlardan öğrenmenin önemi gösterilir.

7 Yıl   EV3 / WeDo 2.0
Öğretmen / Öğrenci Eğitmeni

LEGO

LEGO® Education çözümleri, anaokulundan ortaöğretime kadar STEAM öğreniminde güven oluşturmak için tasarlanmıştır. Uygulamalı araçlarımız, öğrencilerin eleştirel düşünme, iletişim ve kodlama ve robotik gibi 21. yüzyıl becerileri geliştirirken öğrenmeyi eğlenceli, ilgi çekici ve alakalı hale getirir.

SAYFASINA GİT +

Dünya Robot Olimpiyatı / WRO

WRO ilkokuldan üniversiteye dünyanın her yerinde tüm öğrencilerin fikir üretme ve problem çözme gibi yeteneklerini “düşündürücü ve eğitici robot turnuvaları ve aktiviteleri” düzenleyerek geliştirmeyi hedefler.

SAYFASINA GİT +

FIRST ® LEGO® League Discover

FIRST® LEGO® League Discover 4-6 yaş arasındaki okul öncesi çocuklarına yönelik oyun tabanlı bir erken STEM programıdır.

SAYFASINA GİT +

FIRST ® LEGO® League Explore

FIRST® LEGO® League Explore Programı, 6-10 yaş arası çocukları erken yaşta bilim ve teknolojinin harika dünyasını keşfetmeye özendirir.

SAYFASINA GİT +

FIRST ® LEGO® League Challeng

FIRST LEGO League Challenge programı 9-16 yaş arası gençlerin 10-14 haftalık bir süreç içinde her sene açıklanan ve küresel bir soruna yönelik temada, bir bilim insanı gibi çalışarak değerli kazanımlar elde etmelerini sağlar.

SAYFASINA GİT +

Yılın Bilim İnsanı

Bilim Kahramanları Derneği her yıl üç farklı üniversite rektörünün işbirliğiyle, Genç Bilim İnsanı Ödülleri projesini gerçekleştirmektedir.

SAYFASINA GİT +

DİĞER EĞİTİM İÇERİKLERİMİZ

Aşağıdan diğer eğitim içeriklerimizi inceleyerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda eğitim planlaması yapabilirsiniz.

Programlama Eğitimi

Kodu Game Lab, Scratch
C++, Python

programlamaegitimi.com

Arduino Eğitimi

Arduino
C++

arduinoegitimi.com

3D Eğitimi

Tinkercad
3D Yazıcı

3Degitimi.com

Bizimle İletişime Geçin

Eğitim içeriği ihtiyaçlarınıza göre belirlenip, buna göre fiyatlandırma yapılacaktır.

+90 (552) 454 78 37

Bizi Arayın